Najnowsze oferty pracy

  • Senior SAP CI Developer

    Arla Global Shared Services Sp. z o.o.   Gdańsk, Wrzeszcz (Neptune Office)    praca hybrydowa
    starszy specjalista (senior)  umowa o pracę  pełny etat
    10 dni
    About the job Join Arla’s ART (Agile Release Train) named Digital Services & Infrastructure (DSI), to be part of a great team delivering IT infrastructure across all base technology platforms. DSI ART delivers network, integrations, IT security, On-prem and Cloud Datacentre changes as well as SAP...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań Programista SAP Poznań
Junior SAP Developer with German

Hicron Sp. z o.o.
Poznań
praca stacjonarna
2403 dni temu
Miejsce pracy: Poznań
Nr ref.: 06/03/JSDG
O NAS

Specjalność HICRON to sprzedaż, wdrożenia i obsługa posprzedażna zaawansowanych rozwiązań z zakresu IT. Dzięki zespołowi specjalistów oferujemy naszym klientom profesjonalne doradztwo w zakresie realizowanych projektów SAP. Dodatkowo proponujemy usługi integracji oraz projektowania dedykowanych, innowacyjnych rozwiązań IT (.NET, Java). W HICRON łączymy możliwości jakie daje branża IT, międzynarodowe projekty oraz atmosferę firmy o polskich korzeniach.

Opis stanowiska
  • Realizacja prac programistycznych w obszarze SAP, SAP PI/PO, SAP Cloud Platfrom, Hybris, SAP CRM
  • Udział w projektach (również międzynarodowych) w roli programisty i/lub integratora przy wsparciu doświadczonych konsultantów technologicznych
  • Realizacja zadań wynikających z pełnego cyklu projektu, m.in. development, wykonanie specyfikacji funkcjonalnej i technicznej, testy jednostkowe i integracyjne, wsparcie testów IT oraz testów akceptacyjnych klienta
  • Wsparcie powdrożeniowe systemów i realizacja zgłoszeń serwisowych
  • Rozwój kompetencji consultingowych i programistycznych (również w rozwiązaniach chmurowych SAP)
Wymagania
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
  • Wykształcenie techniczne lub status studenta II stopnia (studia magisterskie)
  • Dobra znajomość min. jednego języka obiektowego (np. Java, .Net, Visual C)
  • Praktyczna wiedza z zakresu SQL i relacyjnych baz danych
  • Samodzielność i umiejętność analitycznego myślenia
  • Komunikatywność oraz motywacja i energia do szybkiego przyswajania wiedzy i poszerzania horyzontów w świecie profesjonalnych rozwiązań IT w biznesie

Dodatkowe plusy za:

  • Dobrą znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenia zawodowe w programowaniu w dowolnym języku obiektowym
  • Znajomość technologii HTML5, JS lub pokrewnych z obszaru front-end, najlepiej w połączeniu z doświadczeniem w zakresie biznesowych aplikacji webowych
Oferujemy
  • Rozwój kompetencji w obszarze programowania, konsultingu i/lub integracji systemów
  • Możliwość poszerzania wiedzy na temat systemu SAP oraz programowania w języku ABAP
  • Stabilną pracę w doświadczonym zespole, uczysz się od jednych z najlepszych w branży
  • Jasno stawiane cele, ścieżki rozwoju, otwarta komunikacja i motywująca atmosfera w zespole
  • Pakiet benefitów pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, zajęcia językowe, ubezpieczenie grupowe, Multisport) oraz ciekawe inicjatywy społeczne, integracyjne, sportowe itp.