Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Junior Project Manager

Budner Development
Warszawa
praca stacjonarna
4821 dni temu

Ogłoszenie numer: 154997, z dnia 2011-07-07

Firma deweloperska działająca na warszawskim rynku nieruchomości poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • nadzór nad procesem uzyskiwania koniecznych pozwoleń i uzgodnień, oraz kontrola terminów urzędowych i umownych;
  • współpraca z biurami projektów na etapie tworzenia koncepcji i wytycznych do projektu;
  • opracowanie specyfikacji i zapytań ofertowych dla potencjalnych wykonawców, projektantów, inspektorów itp., oraz udział w negocjacjach na etapie zawierania umów
    i przygotowania inwestycji;
  • wdrażanie i monitorowanie umów zawartych z podwykonawcami i dostawcami;
  • przygotowanie, edycja oraz archiwizacja dokumentacji związanej z procesem inwestycyjnym;
  • nadzorowanie procesu przeglądów gwarancyjnych i rozpatrywanie reklamacji;
  • czynne uczestnictwo w organizowaniu i nadzorowaniu procesu realizacji inwestycji mieszkaniowych, współpraca z Generalnym Wykonawcą, Biurem Projektowym oraz Nadzorem Inwestorskim;

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne preferowane budownictwo, znajomość specyfiki branży deweloperskiej mieszkaniowej;
  • znajomość przepisów i procedur związanych z procesem inwestycyjnym i pracami budowlanymi, znajomość prawa budowlanego;
  • praktyczna umiejętność wykorzystania MS Office, oprogramowania inżynierskiego (AutoCAD, MS Project, programy kosztorysowe);
  • dyspozycyjność, rzetelność i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zadań;
  • umiejętność pracy pod presją czasu;
  • doświadczenie minimum 1,5 roku w pracy na podobnym stanowisku;
  • gotowość szybkiego podnoszenia swoich kwalifikacji;
  • wysoka kultura osobista;
  • dobra znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem;

Oferujemy

  • atrakcyjne stabilne warunki zatrudnienia na umowę o pracę;
  • przyjazną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole;
  • pracę przy niepowtarzalnych projektach developerskich;
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i dotychczasowego doświadczenia;
  • możliwość rozwoju wraz z szybko rosnącą organizacją i zdobycia uprawnień budowlanych;
  • niezbędne wyposażenie i narzędzia prac;