Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Nowy Sącz
Junior Product Manager

Fabryka Okien DAKO
Nowy Sącz
praca stacjonarna
6691 dni temu

Ogłoszenie numer: 18785, z dnia 2006-03-22

Fabryka Okien DAKO jest producentem stolarki otworowej: okien, drzwi, rolet, bram garażowych. Na rynku działa od 12 lat i jest jednym z liderów w swojej branży.

Miejsce pracy: Nowy Sącz

Opis stanowiska

Przygotowywanie i realizacja działań mających na celu zapewnienie efektywnego wprowadzenia na rynek nowych produktów, a także stałe unowocześnianie aktualnej oferty w celu maksymalizacji efektywności ich sprzedaży.

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne, - znajomość programu AUTO-CAD - mile widziana znajomość produktu i branży, - zdolności komunikacyjne, - zdolność analitycznego myślenia, - kreatywność, pomysłowość, - samodzielność.

Oferujemy

- atrakcyjne warunki zatrudnienia w dynamicznie rozwijającej się firmie, - ciekawa praca w młodym zaangażowanym zespole, - możliwość rozwoju i samorealizacji, - stałe wynagrodzenie uzależnione od efektów pracy.