Najnowsze oferty pracy

  • Developer

    Rotenso - Grupa Thermosilesia   Ruda Śląska    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Będziesz odpowiedzialny/a za: projektowanie i wdrażanie nowych rozwiązań komputerowych; weryfikację i naprawę błędów w integracjach komputerowych; analizowanie wymagań biznesowych, opracowanie technicznych rozwiązań; testowanie, debugowanie, poprawianie błędów w oprogramowaniu;...
Zobacz więcej ofert pracy

Junior PHP Developer

Olicom Interactive Sp.z o.o.
Poznań
praca stacjonarna
1293 dni temu

Ogłoszenie numer: 4068097, z dnia 2020-12-31

Agencja interaktywna Olicom Interactive Sp. z o.o. to firma specjalizująca się w profesjonalnym dostarczaniu rozwiązań internetowych dla firm, przedsiębiorstw oraz instytucji, która świadczy swoje usługi od 2006 roku.

Jesteśmy grupą entuzjastów pracujących z pasją, dzięki czemu bezustannie poszerzamy swoją wiedzę i umiejętności.
Razem z naszymi Klientami odkrywamy ich potrzeby, doradzamy, projektujemy i wdrażamy nowoczesne rozwiązania.

Szczególny nacisk kładziemy na rozwój naszej firmy, której podstawą jest zgrany zespól profesjonalistów. Dlatego też wszystkich internetowych pasjonatów, którzy pragną dołączyć do grona firmy Olicom Interactive Sp. z o.o. zapraszamy do zapoznania się z poniższym ogłoszeniem i przesłania do nas swojego CV!

Olicom Interactive Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

Zakres obowiązków obejmuje programowanie w języku PHP przy tworzeniu aplikacji webowych,
wdrażanie systemów CMS oraz sklepów internetowych.

Wymagania

  • znajomości PHP
  • znajomość baz danych (MySQL)
  • znajomość systemów kontroli wersji (GIT, SVN)
  • zaangażowania, komunikatywności oraz dokładności w wykonywaniu obowiązków jak również chęci nieustającego
  • pogłębiania wiedzy
  • doświadczenia na podobnym stanowisku

Oferujemy

  • umowa B2B lub o pracę
  • elastyczne godziny pracy na miejscu w biurze w Poznaniu

Wynagrodzenie

Od 3000 do 5000 PLN