Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
JUNIOR OFFICE PROFESSIONAL

Sollers Consulting Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
5179 dni temu

Ogłoszenie numer: 98905, z dnia 2010-05-12

Sollers Consulting jest firmą doradczą specjalizującą się w doradztwie strategicznym oraz operacyjnym oraz doradztwie IT. Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: JOM/WAW/10/job

Opis stanowiska

  • Wsparcie Office Managera w zapewnieniu sprawnego funkcjonowania biura
  • Współpraca z Office Managerem
  • Współpraca z działem księgowym (udział we wsparciu obsługi finansowo-księgowej spółki)
  • Wsparcie Office Managera w koordynacji obszaru kadr i płac (we współpracy z biurem księgowym)
  • Organizacja spotkań i wyjazdów
  • Wsparcie obsługi procesu rekrutacji
  • Wymagania

  • Wykształcenie wyższe – mile widziane również osoby kończące studia.
  • Umiejętność obsługi komputera (MS Office)
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Zaangażowanie, sumienność, chęć rozwoju, samodzielność
  • Dobra organizacja pracy
  • Prawo jazdy kategorii B będzie dodatkowym atutem
  • Oferujemy

  • Rzetelne wynagrodzenie oraz opiekę medyczną
  • Pracę w młodym zespole
  • Po okresie próbnym umowę o pracę na czas nieokreślony