Zobacz więcej ofert pracy

Junior Menedżer

Aviva Sp. z o.o.
Wrocław, Wrocław i okolice
praca stacjonarna
3259 dni temu
Aviva jest szóstą co do wielkości instytucją ubezpieczeniową na świecie. Mamy 54 000 pracowników pracujących dla ponad 50 milionów klientów w 28 krajach. Nasi Doradcy ds. Ubezpieczeń i Inwestycji tworzą długoterminowe plany finansowe – dzięki temu zabezpieczają przyszłość Klientów i ich rodzin, budują zaufanie Klientów skutecznie zarządzając ich aktywami, przedstawiają Klientom korzyści z inwestowania i pomnażania kapitału.

W związku z dynamicznym rozwojem Oddziału we Wrocławiu, Aviva poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław i okolice

Opis stanowiska:

  • nawiązywanie kontaktów i spotkania z nowymi klientami,
  • przygotowywanie ofert i sprzedaż ubezpieczeń,
  • utrzymywanie długofalowych relacji z klientami,
  • stworzenie i zarządzanie zespołem doradców,
  • stałe podnoszenie swoich kwalifikacji.

Od Kandydatów oczekujemy:

  • nastawienia na realizację ambitnych celów,
  • zaangażowania i motywacji do działania,
  • łatwości w nawiązywaniu kontaktów i wysokiej kultury osobistej,
  • zamiłowania do sprzedaży,
  • umiejętności budowania i zarządzania zespołem,
  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży w branży finansowej lub ubezpieczeniowej.

Oferujemy:

  • możliwość zdobycia nowego zawodu bez nakładów finansowych ze strony kandydata,
  • unikalny system wsparcia finansowego na starcie,
  • bezpłatne szkolenia, umożliwiające podnoszenie swoich kwalifikacji,
  • brak ograniczeń co do wysokości zarobków,
  • elastyczny czas pracy,
  • wsparcie Kierownika Grupy na każdym etapie rozwoju zawodowego,
  • pracę w nowoczesnym biurze i przyjazną atmosferę,
  • atrakcyjne premie i bonusy.