Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
(Junior) Java Developer

IT CONNECT Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
3143 dni temu

IT CONNECT to firma stworzona dla ludzi dynamicznych, realizujących się w codziennej pracy. Na bieżąco dysponujemy najciekawszymi propozycjami pracy w dziedzinie IT i technik, a nasi pracownicy pracują z najlepszymi i najbardziej znanymi firmami w Polsce. Poszukujemy zarówno doświadczonych specjalistów i menadżerów, jak również studentów ostatnich lat i świeżych absolwentów IT. Najważniejsza dla nas jest Twoja pasja i chęć samorealizacji. U nas będziesz realizować swoje marzenia!!

Miejsce pracy: Warszawa
Nr Ref.: [802] O

Zadania:

Dla jednego z naszych Klientów poszukujemy osób na stanowisko Junior Java Developera oraz Java Developera. Klient oferuje długofalową współpracę na realizowanych przez niego projektach. Oferuje pracę stacjonarną w swoim biurze w Warszawie.

Wymagania:

Junior Java Developer:
•Około 1 rok doświadczenia w programowaniu Java
•Znajomość technologii Java, Javascript, JSP, XML
•Dobra znajomość SQL
•Znajomość narzędzi do wersjonowania kodu (np. SVN, GIT)

Mile widziane:
•Znajomość SOUP UI
•Znajomość .NET
•Znajomość UML
•Znajomość narzędzi Enterprise Architect, JIRA
•Znajomość narzędzia JDeveloper
•Znajomość bazy danych Oracle 11

Dodatkowo:
•Dobra komunikatywność
•Umiejętność pracy w zespole

Java Developer:
•2-3 letnie doświadczenie w programowaniu Java
•Dobra znajomość Spring, Hibernate, EJB,
•Znajomość HTML, XML, CSS, Javascript,
•Dobra znajomość JQuery
•Znajomość serwerów aplikacyjnych (JBoss, Tomcat)
•Znajomość systemów kontroli wersji (np. SVN)

•Doświadczenie w pracy w projektach dla Administracji Publicznej

Dodatkowo:

Oferujemy:

•Możliwość udziału w różnorodnych projektach realizowanych przez firmę
•Długofalową współpracę w formie stacjonarnej w dobrej lokalizacji
•Możliwość korzystania z benefitów w postaci prywatnej opieki medycznej i karty sportowej na preferencyjnych warunkach

Administratorem danych osobowych jest IT CONNECT Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Warszawie (00-867) przy ul. Chłodnej 51. Dane są przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji. Więcej informacji dot. przetwarzania danych można uzyskać na stronie www ITC w zakładce RODO: https://www.itconnect.pl/rodo-pl

W przypadku chęci uczestnictwa w kolejnych rekrutacjach prowadzonych przez IT CONNECT, prosimy o umieszczenie oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu wykorzystania ich w kolejnych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez IT CONNECT przez okres najbliższych 9 miesięcy. Oświadczenie może być sformułowane w następujący sposób:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu wykorzystania ich w kolejnych naborach prowadzonych przez IT CONNECT przez okres najbliższych 9 miesięcy.”