Zobacz więcej ofert pracy

Junior Java Developer

Nigel Frank International
Warszawa
praca stacjonarna
1974 dni temu

The Global Leader in Microsoft Recruitment

Pearson Frank is an expert in placing Java, PHP, web, and mobile professionals across the development lifecycle—from testers and developers to technical leads and support analysts in markets such as financial services, manufacturing, retail, pharma and professional services.

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: PFI_18022019_JC

Szukasz nowego projektu jako Junior Java Developer? Dobrze trafiłeś!

Zadania:

  • Opracowywanie wielokanałowych aplikacji detalicznych
  • Stosowanie nowych technologii w branży e-commerce
  • Praca z najnowszymi narzędziami i technologiami
  • Stosowanie metodologii tworzenia oprogramowania

Wymagania:

  • minimum roczne doświadczenie komercyjne
  • bardzo dobra znajomość Java 8
  • znajomość HTML5/CSS3, Spring oraz Hibernate
  • bardzo dobre myślenie analityczne
  • dobre umiejętności komunikacyjne
  • wykształcenie wyższe IT lub pokrewne
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Co oferujemy:

  • konkurencyjne wynagrodzenie oraz system bonusowy
  • możliwości rozwoju oraz zmiany projekt
  • stałe szkolenia w zakresie nowych oraz istniejących technologii
  • kompleksowy pakiet świadczeń oraz benefitów
  • lokalizacja w centrum.

Jesteś zainteresowany? Aplikuj juz teraz!