Najnowsze oferty pracy

  • Asystent działu IT

    CRL Sp. z o.o.   Zwoleń    praca stacjonarna
    specjalista mid / junior / asystent  umowa o pracę  pełny etat
    1 dni
    Wdrożenie w pierwszym okresie pracy odbywa się w siedzibie firmy w Radomiu. Do Twoich zadań będzie należało: Obsługa zgłoszeń w dziale IT (naprawy, aktualizacje, pomoc). Rozwiązywanie problemów związanych z bieżącą pracą, użytkowaniem sprzętu i oprogramowania. Wspieranie...
Zobacz więcej ofert pracy

Junior IT Specialist

Talentica
Wrocław
praca stacjonarna
3755 dni temu

Talentica – zespół specjalistów wspierający procesy rekrutacyjne, dla swojego Klienta, poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław
Nr Ref.: NWW/026/AG/P
Zadania:
  • wsparcie użytkowników sieci komputerowej
  • rozwiązywanie problemów IT (software/hardware)
  • administracja sieci teleinformatycznej
  • instalowanie i utrzymanie sieci teleinformatycznej
  • zarządzanie dokumentacją IT

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe z zakresu informatyki (lub w trakcie studiów)
  • znajomości zagadnień sieciowych (LAN/WAN)
  • umiejętność naprawy i rozwiązywania problemów z urządzeniami IT
  • wiedza z zakresu administracji systemami Windows
  • znajomość j. angielskiego będzie atutem

Oferujemy:
  • umowa o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pakiet świadczeń pozapłacowych
  • dofinansowane szkolenia oraz udział w konferencjach
  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883).

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 7922