Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Junior Copywriter

TeamQuest Łukasz Łukaszewicz
Warszawa
praca stacjonarna
4970 dni temu

Ogłoszenie numer: 125138, z dnia 2010-12-07

Dla naszego klienta, prężnie rozwijającej się firmy, agencji marketingowej typu „FULL SERVICE”, będącej częścią międzynarodowego biznesu szukamy osoby na stanowisko

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

- Czynny udział w tworzeniu i realizacji kampanii reklamowych - Tworzenie tekstów - Pisanie scenariuszy filmów reklamowych oraz spotów radiowych - Współpraca w teamie z art director'em

Wymagania

- Wykształcenie wyższe kierunkowe lub student ostatnich lat (preferowane: marketing, dziennikarstwo, polonistyka, socjologia psychologia) - Mile widziana praktyka/staż na podobnym stanowisku - Kreatywność - Bardzo dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne - Energia w działaniu i nastawienie na cel - Umiejętność pracy w grupie - Umiejętność pracy pod presją czasu - Bardzo dobra znajomość języka angielskiego - Staranność, kreatywność, inicjatywa, zaangażowanie - Dobra znajomość obsługi komputera Dodatkowo: - Szukamy osób kreatywnych, - Otwartych na nowe wyzwania, - Gotowych do podjęcia dyskusji na tematy artystyczne - Z głowami pełnymi nowych pomysłów i odwagą, aby je realizować

Oferujemy

- Umowę o pracę lub kontrakt - Pracę w międzynarodowej agencji marketingowej