Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Junior Brand Manager

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe s.c.
Poznań
praca stacjonarna
6167 dni temu

Ogłoszenie numer: 36974, z dnia 2007-11-30

Naszym Klientem jest międzynarodowy koncern produkcji spożywczej. Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Nr Ref.: JBM/0711/07P

Opis stanowiska

- Wspieranie Senior Brand Managera w przygotowywaniu i realizacji działań związanych z umacnianiem pozycji rynkowej podległych marek; - Zapewnianie efektywnego wprowadzania na rynek nowych marek i produktów; - Dobór metod oraz maksymalizacja skuteczności działań marketingowych; - Wspieranie zarządzania sprzedażą poprzez kontrolę zyskowności; - Wpływ na ustalanie odpowiedniej polityki cenowej dla podległych marek; - Ciągłe monitorowanie rynku w ujęciu ilościowym i jakościowym; analiza rynku i wnioskowanie; - Tworzenie i prezentowanie raportów dotyczących podległych marek.

Wymagania

- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, (znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem); - Wykształcenie wyższe; - Dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie międzynarodowej lub dużej agencji reklamowej; - Doświadczenie w marketingu dóbr szybko-rotujących; - Dobra, praktyczna znajomość narzędzi marketingowych; - Umiejętności analityczne; - Dobre umiejętności interpersonalne; - Dobre zdolności w zakresie zarządzania projektami.

Oferujemy

- Atrakcyjne wynagrodzenie; - udział w ambitnych, wysoko budżetowych projektach; - dobrą atmosferę w pracy zespołowej; - Opcja przystąpienia do pracowniczego funduszu emerytalnego.