Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Junior brand manager

IMAR
Warszawa
praca stacjonarna
4861 dni temu

Dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

- realizacja zadań wyznaczonych przez Product Managera z zakresu: współpraca z innymi jednostkami przy wdrożeniach produktu (definiowanie wymagań biznesowych),

- współudział w definiowaniu kolejnych prduktów/ofert

- samodzielne prowadzenie mniejszych projektów pod nadzorem PM

- analiza danych marketingowych

- analiza rynku tj. sporządzanie zestawień promocji oferowanych na rynku telefoni mobilnej

- współudział w definiowaniu zakresu badań marketingowych

Wymagania:

- dobra znajomość MS Office (zwłaszcza excel),

- umiejętności analityczne,

- dobra organizacja pracy,

- zaangażowanie w realizowane zadania,

- wysokie umiejętności interpersonalne,

- wykształcenie wyższe lub student (najlepiej marketing, ekonomia, PR).

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w renomowanej instytucji o ugruntowanej pozycji,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • możliwość zdobycia doświadczenia i pogłębiania wiedzy.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. z 2002 nr 101, poz. 926 ze zmianami.) Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania.