Zobacz więcej ofert pracy

Junior Brand Manager

CORTEN MEDIC TOMASZ SIKORA
Warszawa, Warszawa-Ursynów
praca stacjonarna
3043 dni temu

Ogłoszenie numer: 1021075, z dnia 2016-03-28

Grupa CORTEN MEDIC to sieć przychodni w Warszawie i Radomiu, zajmujących się zarówno podstawową jak i specjalistyczną opieką medyczną.

W związku z rozwojem firmy obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa, Warszawa-Ursynów

Nr Ref.: 1/03/2016/CM

Opis stanowiska

  • Tworzenie i realizacja strategii marketingowych i produktowych
  • Zarządzanie portfolio produktów, kontrola kosztów
  • Przygotowywanie i koordynacja wprowadzeń nowych produktów
  • Opracowywanie długoterminowych i krótkoterminowych planów marketingowych
  • Budowanie świadomości marki na rynku
  • Inicjowanie i wprowadzanie nowych produktów na rynek
  • Monitorowanie i analizowanie trendów rynkowych oraz działań konkurencji
  • Przygotowywanie prognoz i analiz w oparciu o dane rynkowe
  • Monitorowanie i analiza aktywności sprzedażowych
  • Organizacja inicjatyw i eventów wspierających działania sprzedażowe
  • Współpraca m.in. z agencjami reklamowymi, kreatywnymi

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane zarządzanie, marketing)
  • Doświadczenie w tworzeniu i wdrażaniu strategii produktowych i marketingowych
  • Doświadczenie w przygotowaniu i realizacji aktywności wspierających sprzedaż
  • Umiejętności analityczne
  • Znajomość i rozumienie komunikacji internetowej z klentem
  • Zdolność do samodzielnie podejmowanych decyzji
  • Bardzo dobra organizacja pracy, terminowość
  • Otwartość na zmiany
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Duże umiejętności interpersonalne
  • Kreatywność i zdolności organizacyjne
  • Dynamizm i wytrwałość w dążeniu do celu

Oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość pracy w firmie dającej możliwości rozwoju zawodowego
  • Współudział w realizacji projektów strategicznych firmy
  • Wynagrodzenie powiązane z osiąganymi zadaniami
  • Przyjazną atmosferę w młodym zespole