Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Podkarpackie
Junior Animator - młodszy animator czasu wolnego w turystyce

Pro-Staff Polska
podkarpackie
praca stacjonarna
3980 dni temu

Pro-Staff Polska to jedna z najdłużej działających na polskim rynku agencji animacji czasu wolnego w turystyce. Zapraszamy do udziału w rekrutacji na stanowiska związane z animacją oraz organizacją zajęć rekreacyjnych dla dzieci i dorosłych w kilkudziesięciu najpiękniejszych destynacjach WYSP KANARYJSKICH.

Nr Ref.: JA.WK.2013

Zadania:

Animatorzy i opiekunowie dzieci i młodzieży dołączą do międzynarodowych teamów realizujących program animacji czasu wolnego na Wyspach Kanaryjskich przez sezon zimowy 2013/2014

Junior Animator, jako początkujący animator, będzie pracował w grupie animatorów i doskonalił umiejętności prowadzenia:

  • programu animacyjnego w języku angielskim i niemieckim
  • zajęć sportowych i rekreacyjnych dla dorosłych i dzieci (sporty zespołowe, aerobik, aquagym, zumba)
  • gier i zabaw dla dzieci, oraz konkursów i gier koktajlowych dla dorosłych
    dzienne zajęcia animacyjne dla dzieci w mini clubie (hotelowym przedszkolu) - m.in. sportowe, plastyczne, artystyczne
  • wieczornych zajęć animacyjnych dla dzieci - mini disco, projekcje filmowe, wieczory tematyczne
  • wieczornych show - kabarety, karaoke, występy muzyczne i taneczne teamu animacyjnego
Wymagania:
  • ukończony kurs animatora czasu wolnego - najbliższe szkolenie 12-13.10.2013 Wrocław
  • dobra znajomość języka angielskiego i niemieckiego
  • pełna dyspozycyjność na min. 5 miesięcy
  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • energiczna osobowość, optymizm, poczucie humoru, komunikatywność, łatwość nawiązywania pozytywnych relacji z dziećmi i z dorosłymi, również z odmiennych krajów i kultur
  • bezproblemowe nastawienie, bezkonfliktowość, umiejętność współpracy z zespołem
  • umiejętność szybkiego uczenia się
Oferujemy:
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
  • bezpłatne zakwaterowanie na terenie hotelu lub w mieszkaniu służbowym teamu animacyjnego
  • bezpłatne pełne wyżywienie w hotelowej restauracji
  • przyjazne i ciekawe międzynarodowe środowisko pracy w popularnych 4 i 5 gwiazdkowych hotelach w najpopularniejszych centrach turystycznych Wysp Kanaryjskich
  • możliwość pogłębiania znajomości języków obcych, rozwijania umiejętności w zakresie pracy w zespole, pracy z dziećmi i dorosłymi, oraz organizowania i prowadzenia zajęć sportowych i tanecznych