Praca.pl Praca Mazowieckie Animator Czasu Wolnego Mazowieckie
Junior Animator Czasu Wolnego / Organizator rekreacji w turystyce z językiem niemieckim - Fuerteventura - last minute

Pro-Staff Polska
mazowieckie
praca stacjonarna
3865 dni temu

Pro-Staff Polska to jedna z najdłużej działających na polskim rynku agencji animacji czasu wolnego w turystyce.

Przez cały rok zapraszamy animatorów do udziału w rekrutacji na stanowiska pracy w kilkunastu popularnych turystycznych destynacjach.

Nr Ref.: FUEGER

Zadania:

Praca od zaraz w popularnym rodzinnym hotelu 3*** na Fuerteventurze. Grupa animacyjna, do której dołączy Junior Animator, będzie realizować program animacji hotelu, w tym m.in.:

  • prowadzenie zajęć oraz guest relation w języku niemieckim
  • pomoc w organizacji zajęć sportowych i rekreacyjnych dla dorosłych i dzieci (sporty zespołowe, aerobik, aquagym)
  • prowadzenie gier i zabaw dla dzieci w hotelowym mini clubie
  • prowadzenie konkursów i gier koktajlowych dla dorosłych
Wymagania:

Oferta Junior Animator to propozycja dla kandydatów, którzy dopiero zaczynają budować doświadczenie animacyjne. Poprzednie doświadczenie w animacji turystycznej nie jest wymagane na to stanowisko - pracodawca zatrudni również początkującego animatora posiadającego poniższe kwalifikacje:

  • dobra znajomość języka niemieckiego
  • min. konwersacyjna znajomość języka angielskiego
  • dyspozycyjność od zaraz (pierwszy tydzień marca) na min. 3 miesiące; istnieje możliwość przedłużenia kontraktu do końca września 2014
  • dobra kondycja fizyczna, zamiłowanie do sportu i tańca
  • umiejętność pracy w zespole i współpracy z różnymi grupami wiekowymi i kulturowymi
  • żywiołowość, energia, werwa
  • motywacja i gorliwość
  • towarzyskie usposobienie, optymizm, poczucie humoru
Oferujemy:
  • bezpłatne zakwaterowanie
  • bezpłatne wyżywienie
  • wynagrodzenie 600 euro netto miesięcznie