Zobacz więcej ofert pracy

Junior Android Developer

Cyclad Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
3675 dni temu

Oferta aktualna do: 2014-07-04

Cyclad to międzynarodowa firma konsultingowa działająca w sektorze IT/ICT. Podstawowy zakres świadczonych przez nas usług obejmuje Rozwiązania Kadrowe, Cyclad Tools, Outsourcing IT oraz usługę Software House. Naszą misją jest dostarczanie najwyższej jakości usług przy zachowaniu partnerskich relacji zarówno z naszymi Klientami, jak i Pracownikami.

Miejsce pracy: Warszawa
Nr Ref.: CC14/JUNIORANDROID/WWA/PRACA/1644
Główne zadania na tym stanowisku pracy to:
  • Projektowanie i tworzenie natywnych aplikacji mobilnych z wykorzystaniem Android SDK
  • Uczestniczenie w szacowaniu projektu, bycie aktywnym członkiem zespołu SCRUM
  • Uczestniczenie w fazie implementacji oraz testów aplikacji
  • Rozwijanie swoich umiejętności w Android/Android SDK pod okiem programistów i specjalistów
  • Udział w procesie wytwarzania oprogramowania na każdym z etapów projektu
  • Opracowywanie i przestrzeganie standardów kodowania
  • Tworzenie, projektowanie oraz implementacja nowych rozwiązań na platformie Android, wynikających z indywidualnej inicjatywy

Wymagania wobec Kandydata:
  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji na system Android
  • Dobra znajomość Języka JAVA oraz środowiska Eclipse
  • Znajomość systemów kontroli wersji (GIT, SVN)
  • Znajomość zagadnień technologii mobilnych oraz tzw. „dobrych praktyk" tworzenia oprogramowania
  • Umiejętność pracy w zespole oraz umiejętność analitycznego myślenia i efektywnego rozwiązywania problemów
  • Mile widziane zainteresowanie technologiami mobilnymi i architekturą informacji

Oferujemy:
  • Elastyczne formy współpracy
  • Stałą pracę w firmie dedykowanej zintegrowanej komunikacji w sektorze zdrowia i farmacji
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę nad dużymi projektami na rynki zagraniczne
W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacjnych(zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw z 2002 r Nr 101 Poz. 926 z późn. zmianami.)