Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie Łódź
Junior Account Manager

FASTLINE Sp. z o. o.
Łódź, Łódź, Warszawa
praca stacjonarna
7109 dni temu

Ogłoszenie numer: 11050, z dnia 2005-05-02

Agencja Reklamowa

Miejsce pracy: Łódź, Łódź, Warszawa

Opis stanowiska

wsparcie pracy account manager'a, m.in. budowanie i rozwijanie prawidłowych relacji z klientami, planowanie i koordynacja wszystkich prac związnych z prowadzoną kampanią, rozwijanie zakresu dział. agencji

Wymagania

wyższe wykształcenie, znajomość branży reklamowej, znajomość technik sprzedaży, doświadczenia na podobnym stanowisku, kreatywność, komunikatywność, mobilność

Oferujemy

ciekawą pracę w młodym, zintegrowanym zespole, indywidualną ścieżkę rozwoju zawodowego, intesywny plan szkoleń, udział w realizacji projektów dla dużych międzynarodowych koncernów