Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Junior Account Executive

Albedo Marketing Sp. z o.o.
Poznań
praca stacjonarna
3770 dni temu

Jeżeli jesteś studentem/studentką IV lub V roku studiów i chcesz rozpocząć swoją karierę zawodową w agencji reklamowej, to mamy dla Ciebie propozycję pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Poznań

Nr Ref.: praca Poznań

Oczekujemy:

  • zapału do pracy,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • znajomości podstaw marketingu,
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego i pakietu Office.

Zadania:

  • realizowanie bieżących projektów,
  • kompleksowa obsługa klienta,
  • współtworzenie narzędzi marketingowych.

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się agencji, w gronie profesjonalistów,
  • możliwość stałego zatrudnienia po zakończeniu okresu próbnego,
  • przyjazną atmosferę pracy.