Najnowsze oferty pracy

  • Sales Executive Air&Ocean

    CEVA Logistics Poland Sp. z o.o.   Warszawa    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    19 godz.
    WHAT ARE YOU GOING TO DO? Professional selling and care of new and existing customers Strategically develop the business by expanding customer relationships and acquiring profitable new business Negotiate contracts‘ terms and conditions Monitor market and competition Active work in the CRM system...
Zobacz więcej ofert pracy

Junior account executive

Plus Media Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
3887 dni temu

Tworzymy marki, opakowania, ekspozycje oraz materiały wspierające komunikację z konsumentem. Łączymy wiedzę shopper marketingową z kreatywnością i innowacyjnością. Nasze inspiracje czerpiemy z tego, co dzieje się w świecie szeroko rozumianego designu w skali globalnej. Jako produkt końcowy klient otrzymuje wyjątkową funkcjonalność oraz najwyższej jakości przemyślane projekty.

Poszukujemy:

Junior account
executive,

czyli energicznej, zmotywowanej i otwartej osoby, która będzie umiała poprowadzić skomplikowane projekty marketingowe.

Zakres obowiązków:

Nawiązywanie kontaktów z potencjalnymi klientami
Aktywne uczestniczenie w spotkaniach biznesowych
Samodzielne prowadzenie projektów
Przygotowywanie i przeprowadzanie prezentacji
Przygotowywanie ofert i prowadzenie negocjacji

Oczekiwania wobec kandydatów:
  • Wykształcenie wyższe, lub w trakcie studiów zaocznych
  • Min. 6 miesięcy doświadczenia w agencji reklamowej
  • Umiejętności sprzedażowe i wiedza z zakresu marketingu
  • Świetna organizacja i umiejętność opanowania wielowątkowych projektów
  • Umiejętność pracy w zespole
Oferujemy:
  • Pracę w przyjaznym zespole
  • Współpracę z czołowymi markami na polskim rynku
  • Możliwość rozwoju kompetencji zawodowych
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Ostrobramska 75C
Atrium PROMENADA
04-175 WARSZAWA
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)