Zobacz więcej ofert pracy

Java Developer

Profi-Data Sp. z o.o.
Szczecin, Szczecin, Gryfice
praca stacjonarna
4781 dni temu

PROFI-DATA (www.profidata.com.pl) - firma informatyczna realizująca projekty dla średnich i dużych klientów z sektorów ubezpieczeniowego, bankowego oraz publicznego, poszukuje do oddziałów w Szczecinie i Gryficach osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Szczecin, Gryfice

Większość naszych projektów prowadzona jest w oparciu o Java EE. Dlatego nieustannie poszukujemy utalentowanych programistów języka Java, którzy pragną podjąć się nowych wyzwań i rozwijać w praktyce swoje umiejętności.

Zakres obowiązków:

Język Java i platforma programistyczna Java EE są obecnie jednym z dominujących standardów w zakresie budowy wysoce skalowalnych, niezawodnych i bezpiecznych systemów informatycznych. Znajomość tej platformy daje pracownikowi gwarancję znalezienia ciekawej, rozwijającej i zarazem dobrze płatnej pracy. Od osób pracujących na stanowisku Java Developer oczekujemy:

  • implementacji nowoczesnych systemów IT w środowisku JEE
  • dbałości o jakość kodu i dokumentację
  • rozwoju zawodowego i stałego podnoszenia własnych kwalifikacji
  • aktywnego udziału w kształtowaniu polityki jakości firmy
  • od bardziej doświadczonych osób oczekujemy również umiejętności organizacji pracy zespołu deweloperskiego oraz wsparcia w zakresie rozbudowy i modyfikacji architektury aplikacji.
Nasze oczekiwania:

Najważniejsza jest dla nas nieprzeciętna inteligencja, umiejętność szybkiego uczenia się, kojarzenia faktów, myślenia nie tylko technicznego, ale również biznesowego, które pozwala lepiej zrozumieć potrzeby naszych klientów. Idealny kandydat będzie mógł pochwalić się minimum rocznym doświadczeniem w tworzeniu aplikacji internetowych oraz dobrą znajomością języka Java. Znajomość Hibernate i/lub GWT i/lub XSLT będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

Swobodną atmosferę i elastyczny czas pracy, atrakcyjne wynagrodzenie oraz pracę w ciekawych projektach. Współfinansujemy zdobywanie przez naszych pracowników certyfikatów firmy Sun Microsystems. Obecnie, do pracy w oddziałach na terenie Szczecina i Gryfic poszukujemy zarówno doświadczonych, jak i początkujących programistów języka Java. Umożliwiamy współpracę zarówno na zasadach umowy o pracę, jak i działalności gospodarczej.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)