Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław Webdeveloper Wrocław
Java Developer (Front End / Back End TV Over IP)

Recruit.pl
Wrocław
praca stacjonarna
3760 dni temu

Nasz Klient, wiodący integrator systemów działający w branży teleinformatycznej i nowych mediów, poszukuje kandydatów / kandydatek do pracy na stanowisku JAVA Software Developer przy projekcie związanym z transmisją strumieniową sygnału audio i video (VOD, Video On Demand).

Wrocław
nr ref. JAI/WW/03/2014

Obowiązki

  • tworzenie aplikacji Klient – Serwer opartego na sprzętowych rozwiązaniach i transmisji video;
  • projektowanie i budowa systemów do administrowania telewizją IP (front end i back end)
  • prowadzenie dokumentacji związanej z projektem.

Oczekujemy

  • znajomość Java, J2EE / SE;
  • mile widziany certyfikat SUN (SCJP lub podobny);
  • znajomość programowania baz danych SQL / JDBC będzie atutem;
  • znajomość narzędzi: Tomcat/JBoss, Eclipse, git (lub inny system kontroli wersji);
  • mile widzialna specjalizacja w projektowaniu aplikacji serwerowych typu Back-End: J2EE, Struts, Hibernate, REST;
  • mile widziana znajmość lub specjalizacja w Front-End: HTML, CSS, Javascript, jQuery, elementy HTML5;
  • znajomość XML i JSON; ANT;
  • komunikatywnej (mowa i pismo) znajomości j. angielskiego z uwagi na międzynarodowy charakter projektu.

Oferujemy

  • pracę we Wrocławiu (południe, ok. ul. Grabiszyńskiej / Klecińskiej);
  • wynagrodzenie podstawowe adekwatne do kwalifikacji (przedział 6000 – 9000 zł);
  • możliwość udziału w ciekawych i ambitnych projektach zagranicznych.

recruit_bottom2.jpg