Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Java Developer (14 500 PLN/UP 16 000 PLN B2B)

TeamQuest
Poznań
praca stacjonarna
2415 dni temu
TeamQuest jest polską, dynamicznie rozwijającą się firmą, od ponad 10 lat zajmującą się kompleksowymi usługami doradztwa personalnego, w szczególności w rekrutacji specjalistów IT.
Dla klienta z ogromnym wsparciem jednego z topowych banków (po stronie finansowej jak i technologicznej) i w pełni niezależnym zespołem z leanowym podejściem w kreowaniu całkowicie nowego produktu, poszukujemy kandydata na stanowisko:
MIASTO Poznań
Nr ref.: 26960
Zakres obowiązków:
  • Tworzenie wysokiej jakości kodu źródłowego z wykorzystaniem nowoczesnych praktyk (eXtreme Programming, Clean Code)
  • Tworzenie w konwencji TDD (automatycznych testów jednostkowych)
  • Pisanie testów automatycznych niefunkcjonalnych (performance, HA, load, security tests)
  • Implementacja automatycznych testów systemowych z wykorzystaniem Behavior Driven Development
  • Implementowanie skalowalnej architektury mikroserwisowej w oparciu o logikę domenową
  • Tworzenie wysokiej jakości API REST-owego dla klientów zewnętrznych
  • Tworzenie i utrzymanie w środowiskach cloudowych automatycznego procesu CI/CD
Wymagania:
  • 3-5 lat doświadczenia na stanowisku developerskim ze znajomością większości niżej podanych technologii
  • Java 8, Spring, REST API
  • SpringBoot, Docker
  • Git, Jenkins, Maven lub Gradle
  • TDD, Scrum
  • Język angielski na poziomie B2

Dodatkowe atuty:

  • JavaScript (React lub Angular)
  • Scala/Python/Go/Kotlin/Groovy
  • Public Cloud (AWS lub Azure), Serverless
  • Behavior Driven Development, Pair Programming, Domain Driven Design
Oferujemy:
  • 14 500 PLN brutto przy umowie o pracę lub 15 200 PLN netto na fakturze przy B2B ( 21-26 dni płatnego urlopu + benefity)
  • 16 000 PLN przy umowie B2B bez benefitów
  • Realny wpływ na rozwój produktu w branży FinTech od etapu wyboru technologii i projektowania architektury
  • Ubezpieczenie zdrowotne Luxmed
  • Karta Multisport
  • Ubezpieczenie grupowe
W przesłanych materiałach prosimy o dopisanie klauzuli następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych z 29 sierpnia 1997r Dz. Ust. Nr 133 poz. 883" Potwierdzam prawdziwość powyższych danych i zgadzam się na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi, które podałam/em do wiadomości TeamQuest Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-814 Warszawa ul. Miedziana 3a/21 do celów rekrutacji pracowników. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/iż administratorem moich danych jest TeamQuest Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-814 Warszawa ul. Miedziana 3a/21 oraz że moje dane mogą zostać przekazane potencjalnym pracodawcom oraz, że mam prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych ze względu na moją szczególną sytuację. Podanie danych jest dobrowolne. Jednocześnie wyrażam zgodę na podejmowanie czynności mających na celu weryfikacje prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i informacji w nich zawartych.
TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118