Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Gdańsk
IT Support Team Leader

Polpharma Biologics
Gdańsk
praca stacjonarna
524 dni temu
Gdańsk
Rozwijaj się z nami
Polpharma Biologics to jeden z najnowocześniejszych ośrodków badań i rozwoju oraz produkcji leków biologicznych w Europie. Jesteśmy międzynarodowym zespołem doświadczonych ekspertów oraz ambitnych młodych naukowców posiadających wspólne cele i wartości. Biotechnologia jest naszą pasją, dzięki której wspólnie opracowujemy leki będące nadzieją dla pacjentów cierpiących na ciężkie choroby. Razem tworzymy przyjazne miejsce pracy, w którym możemy się rozwijać oraz realizować swoje ambicje. Dołącz do nas!
Twoja rola

Zarządzanie zespołem, przepływem pracy i zasobów. Dbanie o rozwój oraz motywację członków zespołu. Wraz z zespołem rozwiązywanie bieżących problemów ze sprzętem IT, oprogramowaniem i infrastrukturą w celu zapewnienia użytkownikom możliwości jak najszybszego wznowienia pracy na swoim stanowisku komputerowym. Wspieranie firmy w zakresie wdrażania i utrzymania aplikacji w tym aplikacji podlegających rygorom walidacji. Odpowiedzialność za terminową realizację zadań zespołu i ich jakość. Dbanie o kompleksową obsługę zleceń i zapytań naszych klientów.

Twoje zadania

  • Realizacja zadań, projektów wspólnie z członkami zespołu
  • Delegowanie i przydzielanie zadań członkom zespołu
  • Nadzorowanie realizacji zadań i postępu prac
  • Wspieranie zespołu w codziennych działaniach
  • Czuwanie nad prawidłowym funkcjonowaniem zespołu
  • Rozwiązywanie problemów i rozstrzyganie konfliktów między członkami zespołu
  • Analizowanie i proponowanie usprawnień w funkcjonujących procesach i procedurach
  • Raportowanie działań, wyników do managera wyższego szczebla
  • Przyjmowanie i rejestrowanie zgłoszeń problemów użytkowników, wstępna priorytetyzacja, analiza przyczyn źródłowych w platformie ServiceNow
  • Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów użytkowników, usterek sprzętu IT lub kierowanie do właściwego serwisu/grupy wsparcia
  • Instalowanie i konfiguracja sprzętu, oprogramowania oraz urządzeń peryferyjnych
  • Pomoc użytkownikom w bieżących zgłoszeniach (np. odzyskiwanie plików, nadawanie dostępów, uruchamianie systemów)
  • Tworzenie dokumentacji systemów IT wykorzystywanych w organizacji
  • Zarządzanie kontami użytkowników, grupami oraz komputerami w AD/AAD
  • Uczestnictwo w projektach IT jako członek zespołu
  • Wykonywanie wymian komputerów, telefonów, drukarek, urządzeń peryferyjnych
  • Wsparcie wydarzeń firmowych, przygotowywanie sprzętu wideokonferencyjnego
  • Zarządzanie usługą Microsoft Office 365
  • Zarządzanie systemami zdalnej dystrybucji i monitorowania oprogramowania
  • Wspomaganie Administratorów IT w obszarze zarządzania serwerem plików, pocztą elektroniczną, systemem antywirusowym, serwerami aplikacji
  • Praca w zespole, wspieranie innych pracowników z działu IT w ich codziennych obowiązkach
  • Szkolenie użytkowników w zakresie podstawowych funkcjonalności sprzętu i oprogramowania

Jesli posiadasz

  • Min. 5 lat doświadczenia w pracy w obszarze IT
  • Min. 2-letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Praktyczną znajomość dobrych praktyk ITIL (mile widziany certyfikat)
  • Min. średnie wykształcenie (mile widziane wykształcenie kierunkowe IT lub techniczne)
  • Dobrą znajomość języka angielskiego (min. B2)
  • Znajomość środowiska Microsoft klient/serwer
  • Znajomość oprogramowania biurowego Microsoft Office 365
  • Znajomość budowy komputerów PC, urządzeń peryferyjnych
  • Znajomość środowiska MacOS/iOS/Android
  • Doświadczenie w pracy na platformach ticketowych IT (preferowany ServiceNow)
  • Znajomość Microsoft System Center Configuration Manager, Endpoint Manager będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność obsługi urządzeń audio i video na salach spotkań
  • Wytrwałość w rozwiązywaniu problemów i samodzielność
  • Łatwość w komunikowaniu się z użytkownikami, cierpliwości i empatię w kontaktach z innymi osobami
  • Umiejętność radzenia sobie ze stresem oraz pracy pod presją czasu

Oferujemy

  • Prywatna opieka zdrowotna;
  • Ubezpieczenie na życie;
  • Pracowniczy program emerytalny;
  • Pakiet relokacyjny;
  • Dodatkowy dzień wolny;
  • i więcej…
  • i więcej…
Dlaczego warto do nas dołączyć
Napisz, jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej career@polpharmabiologics.com

Poznaj

#PolpharmaBiologics to jeden z najnowocześniejszych ośrodków badań i rozwoju oraz produkcji leków biologicznych w Europie. Jesteśmy międzynarodowym zespołem doświadczonych ekspertów oraz ambitnych młodych naukowców posiadających wspólne cele i wartości. Biotechnologia jest naszą pasją, dzięki której wspólnie opracowujemy leki będące nadzieją dla pacjentów cierpiących na ciężkie choroby.
Razem tworzymy przyjazne miejsce pracy, w którym możemy się rozwijać oraz realizować swoje ambicje. Chcielibyśmy, abyś do nas dołączył.