Zobacz więcej ofert pracy

IT Service Desk Manager

Ciech S.A.
Warszawa
praca stacjonarna
3424 dni temu

Grupa CIECH w związku z procesem centralizacji działu IT tworzy centralny dział Service Desk. W związku z tym poszukujemy osoby z pasją, zaangażowaniem oraz doświadczeniem, która obejmie stanowisko Szefa Pionu Wsparcia IT Grupy CIECH.

Miejsce pracy: Warszawa

Główne zadania:
  • Stworzenie Centralnego międzynarodowego Service Desk dla grupy CIECH
  • Wdrożenie organizacji ServiceDesk opartej o ITIL i model usługowy
  • Wdrożenie systemu ITSM - ServiceNow
  • Stworzenie umów SLA oraz utrzymywanie ich
  • Zapewnienie obsługi użytkowników z zachowaniem odpowiedniego poziomu SLA wraz z systemem monitoringu KPI
  • Rozliczanie dostawców zewnętrznych oraz wewnętrznych z realizacji SLA
  • Nadzór nad procesem obsługi zgłaszanych incydentów
  • Przygotowywanie analiz i raportów z powierzonego obszaru
  • Kontrola jakości obsługi i poziomu satysfakcji użytkowników
  • Koordynowanie procesu komunikacji z użytkownikami
  • Współpraca z lokalnymi i globalnymi partnerami
  • Nadzór nad utrzymaniem aktualnej ewidencji sprzętu IT
  • Realizacja lokalnych i globalnych projektów IT w obszarze wsparcia użytkowników
  • Przygotowywanie procedur i instrukcji operacyjnych
  • Współpraca z zewnętrznymi dostawcami sprzętu i usług
  • Zarządzenie międzynarodowym zespołem
Wymagane kwalifikacje:
  • Praktyczna, perfekcyjna znajomość ITIL potwierdzona certyfikatami oraz prowadzonymi projektami
  • Doświadczenie w budowaniu oraz zarządzaniu organizacją SERVICE DESK
  • Mile widziane doświadczenie w branży produkcyjnej
  • Mile widziana znajomość systemów ITSM
  • Wysokie zdolności interpersonalne
  • Wysokie umiejętności zarządzania zespołem
  • Biegły angielski
Oferujemy:
  • Możliwość uczestniczenia w ciekawych projektach o międzynarodowym zasięgu
  • Stanowisko o dużej samodzielności
  • Ciekawe wyzwania i wysokie możliwości rozwoju zawodowego
  • Pracę w komfortowym biurowcu zlokalizowanym obok stacji metra Wilanowska