Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
IT HelpDesk Specialist

TS2 Technologie Satelitarne
Warszawa
praca stacjonarna
5525 dni temu

Ogłoszenie numer: 70785, z dnia 2009-08-11

Specjalizujemy się w dostarczaniu globalnych usług łączności satelitarnej dla osób prywatnych, firm, instytucji i wojska. Nasza podstawowa oferta to sieci satelitarne VSAT oraz telefony satelitarne. Realizujemy projekty dla takich klientów jak: Departament Stanu USA, Korpus Piechoty Morskiej Stanów Zjednoczonych (USMC), Korpus Inżynieryjny Armii Stanów Zjednoczonych, Australijskie Siły Obronne (ADF), Dowództwo Marynarki Wojennej RP, Instytut Techniczny Wojsk Lotniczych, Wojskowa Formacja Specjalna GROM, 1 Pułk Specjalny Komandosów z Lublińca, Komenda Główna Policji, Komenda Główna Państwowej Straży Pożarnej, Straż Graniczna, Ministerstwo Sportu i Rekreacji RP, Bank Światowy, Lockheed Martin Information Technology, Halliburton Energy Services, KBR, General Dynamics Information Technology, General Atomics Aeronautical Systems Inc., L-3 Communications Vertex Aerospace, US Naval Research Laboratory, ITT Corporation - Aerospace / Communications Division, ManTech International Corporation, CACI Technologies, ARINC Incorporated, URS Corporation, EG&G Technical Services, Lear Siegler Services... i wielu innych.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • bieżące wsparcie dla użytkowników usług satelitarnego dostępu do Internetu za pomocą kanałów elektronicznych i przez telefon
  • współpraca z nabywcami telefonów satelitarnych w kraju i poza granicami
  • Wymagania

  • wykształcenie techniczne,
  • dobra znajomość języka angielskiego/ amerykańskiego w mowie i piśmie, swoboda korzystania z anglojęzycznych źródeł wiedzy w formie elektronicznej
  • doświadczenie/ praktyka we wsparciu technicznym
  • płynna obsługa poczty email, dowolnej przeglądarki, telefonu oraz komunikatora MSN
  • gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym
  • kultura osobista, samodzielność i komunikatywność Dodatkowe atuty:
  • znajomość produktów VSAT i telefonów satelitarnych,
  • stały dostęp do Internetu w miejscu zamieszkania
  • wyższe wykształcenie telekomunikacyjne
  • stopień wojskowy (współpraca z żołnierzami armii amerykańskiej stacjonującymi na terenie Iraku)
  • Oferujemy

    Zatrudnionej osobie oferujemy:
  • ciekawe projekty
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • umowę o pracę
  • współpracę z młodym zespołem
  • Wynagrodzenie

    Od 3000 do 4000 PLN