Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
IT HelpDesk Specialist

TS2 Marcin Frąckiewicz
Warszawa
praca stacjonarna
5736 dni temu

Ogłoszenie numer: 55133, z dnia 2009-01-12

TS2 Technologie Satelitarne to operator łączy satelitarnych z Warszawy. Nasza firma specjalizuje się w systemach wojskowej łączności satelitarnej na Bliskim Wschodzie, prowadzi dystrybucję telefonów satelitarnych Thuraya i Iridium oraz mobilnej łączności BGAN w Polsce. Do najważniejszych klientów TS2 należy Korpus Piechoty Morskiej Stanów Zjednoczonych (USMC), Korpus Inżynieryjny Armii Stanów Zjednoczonych, Australijskie Siły Obronne (ADF), Dowództwo Marynarki Wojennej RP, Wojskowa Formacja Specjalna GROM, 1 Pułk Specjalny Komandosów z Lublińca, Bank Światowy, Lockheed Martin Information Technology, Halliburton Energy Services, KBR, General Dynamics Information Technology, General Atomics Aeronautical Systems Inc. TS2 to także jeden z pierwszych operatorów łączy telekomunikacyjnych w technologii VSAT na terenie Iraku i Afganistanu, co owocuje kilkuletnią współpracą z Armią Amerykańską. Komunikacja na Bliskim Wschodzie jest możliwa dzięki stałej dzierżawie pasm na satelitach Intelsat 10-02, Intelsat 901 oraz ArabSat Badr-4.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • bieżące wsparcie dla użytkowników usług satelitarnego dostępu do Internetu za pomocą kanałów elektronicznych i przez telefon
  • współpraca z nabywcami telefonów satelitarnych w kraju i poza granicami

Wymagania

  • wykształcenie techniczne,
  • dobra znajomość języka angielskiego/ amerykańskiego w mowie i piśmie, swoboda korzystania z anglojęzycznych źródeł wiedzy w formie elektronicznej
  • doświadczenie/ praktyka we wsparciu technicznym
  • płynna obsługa poczty email, dowolnej przeglądarki, telefonu oraz komunikatora MSN
  • gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym
  • kultura osobista, samodzielność i komunikatywność
    Dodatkowe atuty:
  • znajomość produktów VSAT i telefonów satelitarnych,
  • stały dostęp do Internetu w miejscu zamieszkania
  • wyższe wykształcenie telekomunikacyjne

Oferujemy

  • ciekawe projekty
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • umowę o pracę
  • współpracę z młodym zespołem

Wynagrodzenie

Od 3000 do 4000 PLN