Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
IT HelpDesk Specialist

TS2 Technologie Satelitarne
Warszawa
praca stacjonarna
6121 dni temu

Ogłoszenie numer: 38006, z dnia 2007-12-24

TS2 Technologie Satelitarne. Specjalizujemy się w dostarczaniu globalnych usług łączności satelitarnej. Realizujemy projekty m.in. dla takich organizacji i firm jak: Korpus Piechoty Morskiej Stanów Zjednoczonych (USMC), Korpus Inżynieryjny Armii Stanów Zjednoczonych, Australijskie Siły Obronne (ADF), Dowództwo Marynarki Wojennej RP, Wojskowa Formacja Specjalna GROM, 1 Pułk Specjalny Komandosów z Lublińca, Komenda Główna Policji, Komenda Główna Państwowej Straży Pożarnej, Bank Światowy, Lockheed Martin Information Technology, Halliburton Energy Services, Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie, Polskie Koleje Państwowe PKP S.A., Reuters, Telewizja Polska TVP, Agora, Polska Agencja Prasowa PAP, EuroZet, PTC - Polska Telefonia Cyfrowa, Centertel, Polkomtel, BMW - Bayerische Motoren Werke, DaimlerChrysler, IBM - International Business Machines Corporation, HP - Hewlett-Packard, Manitowoc Crane Group, Carrefour, Colgate-Palmolive, Comarch, PBG S.A., Prochem S.A., NG2 - New Gate Group, LPP S.A., Big Star Limited, Bank BPH, PGNiG - Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo, Drill-Lab, White&Case, Sun Microsystems, PMM - Polska Misja Medyczna, UPS - United Parcel Service, Lotnicze Pogotowie Ratunkowe i wielu innych...

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

bieżące wsparcie dla użytkowników usług satelitarnego dostępu do Internetu za pomocą kanałów elektronicznych i przez telefon współpraca z nabywcami telefonów satelitarnych w kraju i poza granicami

Wymagania

wykształcenie techniczne, dobra znajomość języka angielskiego/ amerykańskiego w mowie i piśmie, swoboda korzystania z anglojęzycznych źródeł wiedzy w formie elektronicznej doświadczenie/ praktyka we wsparciu technicznym płynna obsługa poczty email, dowolnej przeglądarki, telefonu oraz komunikatora MSN gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym kultura osobista, samodzielność i komunikatywność Dodatkowe atuty: znajomość produktów VSAT i telefonów satelitarnych, stały dostęp do Internetu w miejscu zamieszkania wyższe wykształcenie telekomunikacyjne

Oferujemy

ciekawe projekty możliwość rozwoju zawodowego umowę o pracę współpracę z młodym zespołem