Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Jarocin
IT EXACT ADMINISTRATOR

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe s.c.
Jarocin
praca stacjonarna
6271 dni temu

Ogłoszenie numer: 33378, z dnia 2007-08-20

Naszym Klientem jest zagraniczna firma produkcyjna, producent specjalistycznych maszyn budowlanych. W związku ze stałym, sukcesywnym rozwojem i budową swojej pozycji w Europie, pilnie zatrudni osobę do centrali w Jarocinie.

Miejsce pracy: Jarocin

Nr Ref.: TEX2607/07

Opis stanowiska

• Nadzór i opieka nad zintegrowanym systemem informatycznym przedsiębiorstwa międzynarodowego w centrali i oddziałach w 10 krajach Europy ( 2 miejsca – produkcja, pozostałe – dystrybucja); • Wyjazdy służbowe w celach serwisu, korekty, instruktażu pracowników, wdrażania nowych aplikacji Exact w całym systemie.

Wymagania

• Bardzo dobra znajomość oprogramowania EXACT lub innego zintegrowanego systemu klasy MRP; • bardzo dobra znajomość j. angielskiego do pracy w międzynarodowym środowisku; • dyspozycyjność do kilkudniowych podróży służbowych na terenie Europy; • komunikatywność, wytrwałość.

Oferujemy

• Atrakcyjne wynagrodzenie; • Ambitne, rozwojowe zadania w międzynarodowym koncernie; • Przyjazną atmosferę pracy.