Najnowsze oferty pracy

  • Architekt rozwiązań it

    PKO Bank Polski   Warszawa, Chmielna 89    praca hybrydowa / stacjonarna
    specjalista mid / senior / ekspert  umowa o pracę  pełny etat
    20 godz.
    Na co dzień w naszym zespole: projektujesz złożone systemy IT, uwzględniając wymagania biznesowe, technologiczne i operacyjne, tworzysz diagramy i modele architektury (np. diagramy UML) przedstawiające strukturę systemów oraz relacje między ich komponentami, ustalasz standardy i wytyczne...
Zobacz więcej ofert pracy

iOS Senior Developer

ALAN Systems Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.
Rybnik
praca stacjonarna
3341 dni temu

Szukamy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Rybnik
Nr Ref.: iOS SENIOR DEVELOPER

Wymagania:
  • Dobra znajomość iOS SDK
  • Umiejętność tworzenia aplikacji dla iPhone/iPad
  • Doświadczenie w projektowaniu i programowaniu obiektowym (w dowolnym języku programowania)
  • Wysokie zdolności analityczne oraz umiejętność kreatywnego rozwiązywania problemów
  • Chęć nauki, dobrej organizacji pracy, własna inicjatywa
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
Mile widziane:
  • Doświadczenie w programowaniu dla innych mobilnych systemów operacyjnych (np. Android, Windows Phone, BlackBerry)
  • Doświadczenie z technologiami Mobile Web (HTML 5, CSS3)
  • Gotowości do krótkookresowych wyjazdów zagranicznych
Obowiązki:
  • Współpraca z zespołem technicznym oraz firmami zewnętrznymi w zakresie tworzenia aplikacji mobilnych
  • Tworzenie projektów technicznych i terminowe zarządzanie wdrażaniem zoptymalizowanych aplikacji dla urządzeń mobilnych
  • Tworzenie projektów i implementacja Interfejsów Użytkownika
  • Kontrolowanie specyfikacji projektowych, wymogów jakościowych i innych parametrów zgodnych ze standardami firmy
  • Śledzenie rynku nowych technologii internetowych telefonów komórkowych oraz własna praca nad ich rozwojem
  • Współpraca z innymi działami w celu wymiany informacji związanych z prowadzonymi projektami aplikacji oraz know-how
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w szybko rozwijającej się firmie
  • Dużą samodzielność i osobistą odpowiedzialność za prowadzone projekty
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy w międzynarodowym zespole
  • Dostęp do nowoczesnych technologii
"Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę ALAN Systems dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)".