Zobacz więcej ofert pracy

iOS Developer

PGS Software S.A.
Rzeszów
praca stacjonarna
4035 dni temu

Zobacz nasz kanał na YouTube

PGS Software to polska spółka informatyczna notowana na rynku NewConnect. Nasze biura znajdują się we Wrocławiu i w Rzeszowie. Naszymi klientami są firmy z Europy Zachodniej i USA. PGS Software zatrudnia ponad 200 programistów pracujących w różnych technologiach. Do naszego zespołu poszukujemy specjalisty na stanowisko:

Miejsce pracy: Rzeszów

Nr Ref.: PR-RZE-iOS-2013/09

Zakres obowiązków:
  • Opracowywanie nowatorskich, łatwych w użyciu mobilnych aplikacji na platformę iOS
  • Rozwijanie już istniejących aplikacji
Wymagania:
  • Minimum 2 lata doświadczenia w tworzeniu aplikacji przy użyciu języka C/C++
  • Znajomość specyfiki tworzenia aplikacji mobilnych
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Praktyczna wiedza z zakresu OOD oraz MVC i innych wzorców projektowych
Mile widziane:
  • Znajomość architektury systemu iOS i jego głównych komponentów
  • Znajomość języka Objective-C
  • Doświadczenie w pracy z klientami zagranicznymi
Oferujemy:
  • Udział w tworzeniu rozwiązań informatycznych dla klientów z całego świata
  • Pracę w samodzielnym, nowocześnie zarządzanym zespole
  • Uczestnictwo w nowatorskich projektach
  • Bogaty pakiet socjalny, m.in. prywatną opiekę medyczną, pakiet sportowy, dofinansowanie kursów języków
  • Doskonałą atmosferę pracy

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926)