Zobacz więcej ofert pracy

iOS Developer

Microinput Consulting Group
Warszawa
praca stacjonarna
4481 dni temu

Ogłoszenie numer: 216064, z dnia 2012-06-11

Microinput Consulting Group Poland poszukuje programistów/developerów iOS, którzy posiadają udokumentowane doświadczenie i wiedzę, oraz są odpowiedzialni i solidni.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • tworzenie rozbudowanej natywnej aplikacji mobilnej,
  • planowanie i tworzenie nowych funkcjonalności oraz modułów,
  • testowanie oraz utrzymanie wysokiej jakości kodu,
  • integracja aplikacji z częścią serwerową opartą o architekturę J2EE,

Jako programista/developer iOS będziesz zaangażowany/a w;

  • analizę, projektowanie i tworzenie oprogramowania wraz z dokumentacją techniczną,
  • międzynarodowe, ciekawe i innowacyjne projekty związane z rozwojem nowoczesnych technologii webowych dedykowanych dla sektora farmaceutycznego, bankowego i administracji publicznej,
  • programowanie aplikacji webowych,
  • cały proces produkcji oprogramowania dedykowanego dla danego Klienta.

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość Objective-C,
  • bardzo dobra znajomość Xcode/iOS SDK,
  • umiejętność projektowania aplikacji mobilnych,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji oraz swobodną komunikację,
  • odpowiedzialność, solidność,
  • dyspozycyjność.

Oferujemy

  • prace w międzynarodowym zespole,
  • możliwość rozwoju kwalifikacji programistycznych,
  • szkolenia z zakresu oferowanego oprogramowania,
  • możliwość awansu w strukturach firmy,
  • laptop,
  • telefon komórkowy,
  • prywatną opiekę medyczną po zakończeniu okresu próbnego,
  • karta do klubu fitness z basenem,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • dodatkowe wynagrodzenie za efektywna prace,
  • miłą i przyjazną atmosferę pracy.