Zobacz więcej ofert pracy

iOS, Android Developer

Internetagentur Hamburg
Łódź
praca stacjonarna
3913 dni temu

Ogłoszenie numer: 377637, z dnia 2014-01-31

Firma Internetagentur Hamburg działa nieprzerwanie od 2000 roku. Do chwili obecnej dynamiczny rozwój umożliwił nam otwarcie przedstawicielstw w Europie, USA, Afryce, Rosji, Argentynie i Australii.

W maju 2004 r., po przyjęciu Polski do Unii Europejskiej, zarząd firmy podjął decyzję o ekspansji do nowoprzyjętych krajów. Proces ten rozpoczął się od Polski, gdzie widać duże zapotrzebowanie na oferowane przez nas usługi oraz przestrzeń dla dalszego rozwoju firmy. Pierwszą, polską siedzibę firmy zlokalizowaliśmy w Szczecinie, mieście otwartym na międzynarodowych inwestorów, dającym możliwości dalszego rozwoju.

W polskich oddziałach zatrudniamy najwybitniejszych polskich fachowców, wspieramy ich doświadczeniami zdobytymi na trudnym niemieckim rynku. Mają oni do dyspozycji nowoczesny sprzęt obliczeniowy, zdobyte i wypracowane przez firmę technologie oraz narzędzia. Stawia to polski Internetagentur Hamburg w czołówce branży.

Dokładamy wszelkich starań aby wypracowane w Niemczech standardy były przenoszone „dosłownie" na nasz rodzimy rynek. Staramy się wziąć z nich to, co najlepsze, wykorzystać z pożytkiem dla firmy i klienta. Resztę wypełniamy własnymi pomysłami, które są doceniane także przez naszych kolegów i przełożonych z pozostałych oddziałów.

W 2012r. zdecydowalismy się rozszerzyć nasza działalność o nowe oddziały.

Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska

Do Twoich zadań na stanowisku programisty należało będzie tworzenie oraz rozwój nowoczesnych aplikacji mobilnych naszych klientów oraz naszych własnych autorskich produktów. Tworzymy autorskie systemy webowe oraz aplikację mobilne na różnych poziomach trudności, stawiając na wydajność, bezpieczeństwo oraz  użytkowość, stawiamy na duże doświadczenie, oraz umiejętność dostosowywania do nowych wyzwań.

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość iOS/Objective-C, Android/Java;
  • Przynajmniej jedna udokumentowana aplikacja w AppStore
  • Umiejętność korzystania z systemu kontroli wersji (preferowany SVN/GIT);
  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji bazodanowych opartych o systemy zarządzania bazami danych MySQL
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodne czytanie dokumentacji technicznej.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (do 10 tys. zł miesięcznie)
  • Elastyczne formy zatrudnienia;
  • Udział w ambitnych projektach budowanych od podstaw z użyciem najnowszych technologii
  • Możliwość ciągłego rozwoju.
  • Pracę w młodym zespole (w branży IT od ponad 10 lat, wiele projektów które odniosły sukces)

Wynagrodzenie

do 10000 PLN