Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Kujawsko-pomorskie
Inżynierowie, Technicy i Studenci do następujących działów: Projektowanie i Dokumentacje Techniczne, Oprogramowanie i Rozwiązania IT, Konstrukcje Mechaniczne i Budowa Maszyn, Sprzedaż i Marketing, Tworzenie i Obsługa Sklepu Internetowego

KDM-automatyka sp.j.
kujawsko-pomorskie, Gniewkowo + cały kraj
praca stacjonarna
5891 dni temu

Ogłoszenie numer: 47470, z dnia 2008-08-01

KDM-automatyka jest prężnie rozwijającą się firmą inżynieryjną działającą z dużym powodzeniem w branżach technologii przemysłowych w kraju i na rynkach zagranicznych. Dynamiczny, ciągły rozwój, możliwości i daleko zakrojone plany ekspansyjne stanowią wyzwanie dla dynamicznych osób z odpowiednimi predyspozycjami, pragnących osiągnąć sukces, satysfakcję zawodową i stabilizację życiową w przyszłości.

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie, Gniewkowo + cały kraj

Nr Ref.: OOF-0807-02-MAZ-01

Opis stanowiska

  • Szereg zróżnicowanych wymaganiami stanowisk pracy w rozwijanych oraz nowotworzonych działach technicznych i handlowych daje szerokie możliwości adaptacyjne i bogatą ofertę dla kandydatów.

Wymagania

  • Wymagania odpowiednio zróżnicowane i zestopniowane oraz adekwatne do zajmowanego stanowiska.
  • Mile widziani studenci, absolwenci, doświadczeni technicy i inżynierowie oraz działające grupy zawodowe, w tym małe firmy branżowe zdecydowane na dalszy rozwój w strukturach innego przedsiębiorstwa.

Oferujemy

  • Niestandardowe warunki pracy i płacy dostosowane do oczekiwań oraz możliwości obu stron - w przypadku indywidualnych kandydatów.
  • Dla zainteresowanych firm branżowych - szerokie i elastyczne podejście negocjacyjne.