Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Inżyniera Spawalnika

MOSTOSTAL WARSZAWA S.A.
Warszawa
praca stacjonarna
5602 dni temu

Ogłoszenie numer: 62634, z dnia 2009-04-13

Mostostal Warszawa S.A. zatrudni:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

do nadzorowania prac spawalniczych realizowanych na budowach oraz w laboratoriach Ośrodka Spawalnictwa

Wymagania

- dyplom euro-inżyniera spawalnika EWE/IWE, - mobilność i dyspozycyjność, - znajomość języka angielskiego, - znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem kandydata.

Poznaj

Mostostal Warszawa S.A. jest firmą budowlaną, której historia sięga 1945 roku. Nasza działalność rozpoczęła się od odbudowy mostów. Obecnie oferujemy szeroki zakres usług, realizując przedsięwzięcia z zakresu budownictwa ogólnego, przemysłowego, energetycznego, inżynierskiego, drogowego oraz ochrony środowiska. Wykonujemy duże i prestiżowe projekty budowlane, pełniąc funkcję generalnego wykonawcy i obsługując partnerów krajowych i zagranicznych. Od 1999 roku naszym strategicznym partnerem i udziałowcem jest Acciona – hiszpański potentat na światowym rynku budowlanym, zatrudniający ponad 39.000 pracowników w ponad 40 krajach na świecie.