Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie
Inżyniera Budownictwa na stanowisko Konsultanta ds. oprogramowania

INTERsoft Spółka z o.o.
łódzkie
praca stacjonarna
4907 dni temu

Ogłoszenie numer: 135051, z dnia 2011-02-08

największy producent i dystrybutor programów komputerowych dla budownictwa zatrudni w Dziale Sprzedaży:

Miejsce pracy: łódzkie

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za realizację planu sprzedaży oprogramowania oraz świadczenie pomocy technicznej Klientom.

Wymagania

  • Umiejętność komunikowania się i łatwość nawiązywania kontaktów handlowych
  • Umiejętność podejmowania samodzielnych działań i decyzji
  • Mile widziana znajomość oprogramowania komputerowego dla branży budowlanej.

Oferujemy

  • Oferujemy stabilne warunki zatrudnienia.
  • Zapewniamy cykl szkoleń i okres wdrożenia.