Zobacz więcej ofert pracy

Inżynier

Elektromontaż Energetyka Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
4904 dni temu

Ogłoszenie numer: 135729, z dnia 2011-02-22

Znany producent urządzeń energetycznych.

Inżynier

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: 02-02/2011

Opis stanowiska

  • sporządzanie ofert techniczno-handlowych dla aparatury i urządzeń nn i SN
  • sporządzanie kalkulacji do opracowywanych ofert
  • współpraca z przedstawicielami techniczno-handlowymi
  • negocjacje w zakresie specyfikacji technicznej i warunków handlowych oferty
  • współpraca z podwykonawcami oraz projektantami branżowymi przy opracowywaniu ofert

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne w dziedzinie energetyki lub elektryki
  • dobra znajomość języka rosyjskiego i angielskiego
  • wiedza techniczna dotycząca produktów, systemów i usług elektroenergetycznych
  • umiejętność analiz ekonomicznych i statystycznych
  • orientacja na klienta i jakość obsługi

Oferujemy

  • praca w międzynarodowym środowisku
  • udział w projektach zagranicznych
  • możliwość rozwoju w kierunku project management i sales