Zobacz więcej ofert pracy

Inżynier Zakupów

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe
Inowrocław, okolice Inowrocławia
praca stacjonarna
6577 dni temu

Ogłoszenie numer: 23498, z dnia 2006-10-16

Naszym Klientem jest firma obecna na rynku wyposażenia sanitarnego od ponad 20 lat. Dzisiaj firma ta jest liderem w Polsce oraz znaczącym gracz w Europie w produkcji rozwiązań kąpielowych dla łazienki - kabin, brodzików, wanien i systemów hydromasażu, kabin parowo-hydromasażowych oraz paneli prysznicowych. Hale produkcyjne firmy zajmują powierzchnię 48 000 metrów kwadratowych, zatrudnionych jest 472 pracowników.

Miejsce pracy: Inowrocław, okolice Inowrocławia

Nr Ref.: SIZ/0909/06

Opis stanowiska

- analiza rynku dostawców komponentów produkowanych wyrobów (profile aluminiowe, pompy itd.) - poszukiwanie alternatywnych źródeł dostaw, - wybór dostawców i negocjacje kontraktów i warunków dostaw - obsługa reklamacji, - koordynowanie dostaw do zakładów produkcyjnych na terenie Polski i Niemiec.

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne; - minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku; - znajomość rysunku technicznego; - dobra znajomość języka niemieckiego; - zaangażowanie i samodzielność

Oferujemy

- ambitną, ciekawą i pełną wyzwań pracę, - atrakcyjne warunki zatrudnienia, - możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w systemie szkoleń.