Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Piaseczno
Inżynier Wsparcia Technicznego

Bank Danych o Inżynierach Żebrowscy Sp. J.
Piaseczno, Piaseczno/Stara Iwiczna
praca stacjonarna
3705 dni temu

Klient Banku Danych o Inżynierach poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Piaseczno/Stara Iwiczna

Nr Ref.: (6527-14)

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: Inżynieria Procesowa, Inżynieria Chemiczna, Technologia Żywności bądź pokrewne)
  • dyspozycyjność, zaangażowanie oraz umiejętność organizacji pracy i zarządzania czasem
  • umiejętność ustalania priorytetów
  • wysoka kultura osobista oraz umiejętność taktownego prowadzenia rozmów telefonicznych
  • dobra znajomość języka angielskiego - znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • dobra znajomość pakietu MS Office oraz programu AutoCAD
  • umiejętność pracy w zespole
  • zaangażowanie, samodzielność i odpowiedzialność
Zakres obowiązków:
  • wsparcie przy przygotowywaniu schematów technologicznych oraz dokumentacji technicznej realizowanych projektów
  • wsparcie przy składaniu zamówień pod potrzeby realizowanych projektów
  • wsparcie pracy zespołu technicznego w zakresie prac biurowych
  • prowadzenie sekretariatu
  • prowadzenie i ewidencja dokumentacji, korespondencji przychodzącej i wychodzącej oraz jej archiwizowanie
  • współpraca z firmami kurierskimi oraz firmami zewnętrznymi w zakresie prowadzenia bieżących zagadnień administracyjno-organizacyjnych
  • zaopatrywanie biura w artykuły niezbędne do jego funkcjonowania
  • przyjmowanie gości oraz interesantów firmy, obsługa spotkań
Firma oferuje:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę w miłej i przyjaznej atmosferze
Aplikowanie na ofertę pracy za pomocą przycisku "APLIKUJ TERAZ".