Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Podlaskie
Inżynier Wsparcia Technicznego IT

Swedspan Polska sp z o.o.
podlaskie, Koszki k. Bielska Podlaskiego
praca stacjonarna
4870 dni temu

Dołącz do nas

Swedspan Polska Sp. z o.o. jest częścią Swedspan Group, powstałej w maju 2008 roku. Celem naszej firmy jest wytwarzanie innowacyjnych, ultra cienkich, o niskiej emisji płyt HDF wykorzystywanych między innymi do produkcji mebli IKEA. Swedspan Polska Sp. z o.o. uruchomi zakład produkcyjny wprowadzający nowe standardy na rynku płyt drewnopochodnych w obrębie gminy Orla. Rozpoczęcie produkcji planowane jest w połowie 2011 roku.

Obecnie Swedspan Polska Sp. z o.o. poszukuje kandydatów/kandydatek o dużym potencjale zawodowym na stanowisko:

Miejsce pracy: Koszki k. Bielska Podlaskiego

Nr Ref.: PR/000042PP

Zakres obowiązków:
  • administrowanie użytkownikami Active Directory i Lotus Notes oraz platformą serwerową Windows 2008 i usługami sieciowymi (DHCP, DNS) we współpracy ze specjalistami z Centrali Informatycznej Firmy;
  • zapewnienie bezpieczeństwa przetwarzanych danych;
  • wspieranie użytkowników w sprawach sprzętu i oprogramowania poprzez rejestrowanie zgłoszeń i incydentów, a następnie rozwiązywanie ich zgodnie z ustalonymi terminami realizacji;
  • nadzór nad zgodnością dokumentacji infrastruktury teleinformatycznej ze stanem rzeczywistym.
Wymagania:
  • bardzo dobra znajomość Windows XP/Vista/7, pakietu MS Office 2003/2007;
  • dobra znajomość Windows 2008 oraz Lotus Notes;
  • min. 2-letnie doświadczenie w pracy w obszarze wsparcia IT (Help Desk);
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację mailową i telefoniczną z Centralą Informatyczną Firmy;
  • wykształcenie wyższe o profilu informatycznym lub pokrewnym (Informatyka, Telekomunikacja, Elektronika);
  • doskonała umiejętność pracy pod presją czasu.
Oferujemy:
  • pracę w grupie o silnej pozycji na rynku krajowym i zagranicznym;
  • współpracę w międzynarodowym środowisku dającą możliwości praktycznego wykorzystywania umiejętności językowych;
  • rozwój zawodowy;
  • dobrą atmosferę pracy wśród wielu specjalistów.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)