Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Opolskie Opole
Inżynier w Dziale Badań i Rozwoju

COVEBO HUMAN RESOURCES
Opole
praca stacjonarna
4137 dni temu

Ogłoszenie numer: 272934, z dnia 2013-04-18

Covebo w Polsce powstało i rozpoczęło swoją działalność w 2004 roku jako agencja pracy 3G Dobra Organizacja Sp. z o.o., specjalizująca się w rekrutacji i pośrednictwie pracy do pracodawcy zagranicznego – holenderskiej agencji pracy tymczasowej Covebo.

KRAZ 4556

Miejsce pracy: Opole

Nr Ref.: 4/2013

Opis stanowiska

Projektowanie wykonywanie części mechanicznych

Tworzenie rysunków technicznych produkcyjnych i kontrolnych

Optymalizacja konstrukcji i procesów

Dbanie o istniejące konstrukcje i ich optymalizacja

Przeprowadzanie obliczeń, oceny oraz analiz

Obliczanie istotnych właściwości jak np. trwałość ,żywotność,zużycie

Ocenai analiza wyników pomiaru i testów funkcyjnych

Wymagania

Wykształcenie wyższe techniczne (mechanika, automatyka lubmechatronika)

Min 3 letnie doświadczenie w pracy w dziale badań irozwoju  (mile widziane w obszarze złączyelektrycznych)

Praktyczne umiejętności pracy w środowisku CAD ( milewidziany SolidWorks)

Znajomość materiałów konstrukcyjnych  (przetwórstwo tworzyw sztucznych, obróbkaplastyczna metali)

Znajomość języka angielskiego (dodatkowym atutem znajomośćj. niemieckiego)

Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

ciekawą pracę z ambitnymi ludźmi

możliwości dalszego rozwoju zawodowego.

atrakcyjne warunki zatrudnienia

stabilność zatrudnienia

Wynagrodzenie

Od 5000 do 6000 PLN