Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
INŻYNIER UTRZYMANIA RUCHU (ZASTĘPCA KIEROWNIKA)

Recruit.pl
Wrocław
praca stacjonarna
4937 dni temu
recruit_top.jpg

Dla Naszego Klienta, firmy z branży produkcyjnej, poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Wrocław
nr. ref. KU/pWW/12/10

Zadania:
  • zapewnienie utrzymania ciągłości ruchu maszyn i urządzeń technologicznych
  • planowanie prac prewencyjnych - przeglądów, remontów i konserwacji maszyn oraz urządzeń
  • współpraca w zakresie serwisu z dostawcami/producentami maszyn
  • przeprowadzanie okresowych przeglądów urządzeń
  • organizacja napraw i usuwanie awari * nadzór nad dostawami mediów
  • nadzór nad dokumentacją techniczną

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne
  • min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • wiedza z zakresu automatyki, mechaniki, elektryki
  • znajomość różnego rodzaju parku maszynowego
  • doświadczenie z zakresu wdrażania narzędzi ciągłego doskonalenia (TPM, 5S)
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office

Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub własną działalność gospodarczą
  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + prowizja)
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon, komputer)
  • liczne szkolenia produktowe i handlowe
  • realną możliwość awansu

recruit_bottom2.jpg