Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie
Inżynier Technolog do wykonywania konstrukcji stalowych i elementów stalowych

K-4 Mostostal Sebastian Krychniak
łódzkie
praca stacjonarna
5880 dni temu

Ogłoszenie numer: 46027, z dnia 2008-06-09

poszukuje:

Miejsce pracy: łódzkie

Opis stanowiska

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za wykonywanie konstrukcji i elementów stalowych.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe zgodne z danym stanowiskiem
  • udokumentowany staż pracy(min. 5 lat) na podobnym stanowisku
  • znajomość branży i rynku konstrukcji stalowych
  • znajomość zagadnień związanych z obsługą maszyn i urządzeń typu przecinarki, śrutownie, malownie, mig-mag, CNC, plazmy
  • znajomość oprogramowania AUTOCAD
  • umiejętności związane z wyceną i projektowaniem konstrukcji
  • Oferujemy

  • stabilną i dynamiczną pracę z możliwością rozwoju
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.