Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
Inżynier Systemowy - Wrocław

ProSystem SA
Wrocław
praca stacjonarna
6917 dni temu

Ogłoszenie numer: 13533, z dnia 2005-10-10

Firma ProSystem SA wchodzi w skład grupy kapitałowej, która rozpoczęła działalność w kwietniu 1997 roku. Od początku swojego istnienia oferujemy profesjonalne usługi budowy systemów bezpieczeństwa sieciowego oraz transmisji danych. Nasi pracownicy to wysoko wykwalifikowani specjaliści z zakresu technologii informatycznych, zarządzania oraz logistyki.

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

Zakres zadań: - wsparcie wdrożeniowe w projektach dotyczących integracji systemów informatycznych oraz systemów bezpieczeństwa informatycznego, - realizacja zadań związanych z obsługą serwisową obecnych Klientów.

Wymagania

Wymagamy: - kreatywności i zaangażowania, - wiedzy z zakresu sieci teleinformatycznych oraz bezpieczeństwa informatycznego (mile widziane certyfikaty), - wykształcenia wyższego - informatycznego, - doświadczenie w konfiguracji rozwiązań sieciowych, projektowania sieci LAN, WAN, - znajomość produktów firmy Cisco, HP, IBM, w zakresie ich konfiguracji, - zdolności interpersonalnych, - znajomość języka angielskiego – dokumentacja techniczna, - prawa jazdy kat. B.

Oferujemy

Oferujemy: - atrakcyjne wynagrodzenie, - pracę w młodym zespole, - możliwość doskonalenia zawodowego poprzez uczestnictwo w specjalistycznych szkoleniach oraz zaawansowanych wdrożeniach.