Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie
INŻYNIER SYSTEMOWY | Microsoft

Gecos Consulting
łódzkie
praca stacjonarna
5652 dni temu

Ogłoszenie numer: 57732, z dnia 2009-02-23

Firma GECOS CONSULTING jest ekspertem we wdrożeniach systemów oraz zaawansowanych rozwiązań informatycznych dla przedsiębiorstw. Specjalizujemy się w analizie procesów biznesowych oraz projektowaniu indywidualnych rozwiązań dostosowanych do potrzeb naszych Klientów. W związku z rozwojem firmy poszukujemy pracownika na stanowisko:

INŻYNIER SYSTEMOWY
Microsoft

Miejsce pracy: łódzkie

Opis stanowiska

  • projektowanie oraz prowadzenie wdrożeń systemów komputerowych u klientów
  • opracowywanie dokumentacji eksploatacyjnej i powykonawczej wdrażanych systemów
  • prowadzenie wsparcia dla klientów zgodnie z podpisanymi umowami
  • wsparcie działu sprzedaży w przygotowywaniu ofert dla klienta
Szukamy ludzi z pasją

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne - kierunek informatyka, telekomunikacja
  • bardzo dobra znajomość instalacji i konfiguracji środowiska Windows
  • bardzo dobra znajomość Active Directory
  • bardzo dobra znajomość instalacji konfiguracji aplikacji rodziny Microsoft Office
  • znajomość instalacji i konfiguracji środowiska wirtualnego
  • znajomość instalacji i konfiguracji MS SQL 2005/8
  • znajomość instalacji i konfiguracji MS Exchange 2003/7
  • znajomość instalacji i konfiguracji środowiska terminalowego MS RDP
  • dobra znajomość zagadnień sieci lokalnych i rozległych
  • dobra znajomość zasad ochrony danych i wykonywania kopii bezpieczeństwa
  • mile widziana znajomość instalacji i konfiguracji MOSS 2007
  • znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym
  • minimum 3 lat praktyki zgodnie z oczekiwanym profilem
  • prawo jazdy kat B
  • posiadanie przynajmniej jednego z certyfikatów Microsoft (MCP, MCTS, MCSA)

Oferujemy

  • Ciekawą pracę przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii informatycznych,
  • Uczestnictwo w interesujących projektach wdrożeniowych,
  • Możliwość rozwoju i realizacji własnych pomysłów,
  • Miłą atmosferę.