Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Inżynier Systemowy Microsoft/ Citrix

BONAIR SA
Warszawa
praca stacjonarna
6736 dni temu

Ogłoszenie numer: 18496, z dnia 2006-03-07

BONAIR SA

Jesteśmy dostawcą kompletnych rozwiązań. Nasze projekty to dedykowane sektorowi przemysłowemu systemy finansowe wzbogacone o automatyzację procesów logistycznych, unikalne rozwiązania dla sektora publicznego i finansowego, internetowy dostęp do baz danych oraz aplikacje do obsługi handlu elektronicznego.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

OBOWIĄZKI: - projektowanie oraz prowadzenie wdrożeń systemów komputerowych u klientów - opracowywanie dokumentacji eksploatacyjnej i powykonawczej wdrażanych systemów - prowadzenie wsparcia dla klientów zgodnie z podpisanymi umowami - wsparcie działu sprzedaży w przygotowywaniu ofert dla klienta

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne – kierunek elektronika, informatyka, telekomunikacja - 5 lat praktyki zgodnie z oczekiwanym profilem - posiadanie certyfikatu inżyniera Microsoft - MCSE - pożądane posiadanie certyfikatu Citrix – CCA lub CCEA - dobra znajomość architektury serwerów i komputerów PC - bardzo dobra znajomość instalacji i konfiguracji serwerów Windows - dobra znajomość instalacji i konfiguracji systemu Citrix - bardzo dobra znajomość instalacji konfiguracji aplikacji Microsoft Office - dobra znajomość zagadnień sieci lokalnych i rozległych - dobra znajomość zasad ochrony danych i wykonywania kopii bezpieczeństwa - znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym - prawo jazdy kat B

Oferujemy

Firma oferuje ciekawą i stbilną pracę w przyjaznej atmosferze.