Najnowsze oferty pracy

  • Główny Specjalista Elektronik - konstruktor

    Orange Polska S.A.   Wrocław    praca hybrydowa
    specjalista mid / senior  umowa o pracę  pełny etat
    2 dni
    projektowanie układów elektronicznych analogowych oraz cyfrowych sterowanych z wykorzystaniem mikrokontrolerów lub poprzez zewnętrzne kontrolery typu RaspberryPi, Arduino, itp. projektowanie wielowarstwowych PCB , konstruowanie i uruchamianie prototypów oraz gotowych urządzeń; tworzenie...
Zobacz więcej ofert pracy

Inżynier Systemów Wbudowanych

Fibar Group sp. z o.o.
Poznań
praca stacjonarna
3191 dni temu

Jesteśmy pasjonatami, marzycielami, szaleńcami, którzy stworzyli zaledwie kilka lat temu inteligentny, bezprzewodowy system automatyki budynkowej FIBARO - tworząc jedną z najszybciej rozwijających się firm w branży Smart Home na świecie.

Jeśli chcesz być twórcą jutra, a nie naśladowcą, rozumiesz świat nowoczesnych technologii lub po prostu masz pomysł jak realizować swoje pasje w pracy - dołącz do nas!

Miejsce pracy: Poznań

Zakres zadań:

  • Projektowanie oraz implementacja rozwiązań w zakresie oprogramowania wbudowanego,
  • Rozwój oprogramowania wbudowanego w nowych produktach,
  • Tworzenie dokumentacji technicznej, funkcjonalnej i produkcyjnej do oprogramowania wbudowanego,
  • Tworzenie oprogramowania wbudowanego dla celów uruchamiania i sprawdzania nowych układów elektronicznych,
  • Testowanie implementacji.

Czego oczekujemy:

  • Dobrej znajomości języka C/C++,
  • Doświadczenia w projektowaniu aplikacji dla systemów wbudowanych,
  • Umiejętności w pracy z różnymi środowiskami Keil/Attolic/IAR/CooCox,
  • Doświadczenia w programowaniu mikrokontrolerów (zwłaszcza STM8/STM32/8051),
  • Mile widziana znajomość różnych modułów bezprzewodowych (zwłaszcza Z-wave, Wifi, BLE),
  • Mile widziana znajomość języków skryptowych (Python),
  • Podstawowa umiejętność w tworzeniu schematów elektrycznych,
  • Sporym atutem będzie wiedza na temat protokołów sieciowych (TCP/IP, IPv4/IPv6, DHCP, DNS, 802.11, DLNA, UDP).

Co oferujemy:

  • Udział w rewolucji Internet Of Things,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne zatrudnienie,
  • Elastyczny czas pracy,
  • Pakiet medyczny, ubezpieczenie, opcjonalnie kartę multisport,
  • Prezent w przypadku ślubu lub narodzin potomstwa,
  • Pracę w niebanalnym, pełnym pasji zespole - niekorporacyjną atmosferę.