Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Inżynier Systemów Operacyjnych Unix

IT Business Consulting Group
Warszawa
praca stacjonarna
7102 dni temu

Ogłoszenie numer: 11623, z dnia 2005-05-09

Firma consultingowa IT Business Consulting Group dla nowego projekta poszukuje osób o kwalifikacji Inżynier Systemów Operacyjnych Unix.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługę RISC serwerów z systemem operacyjnym HP-UX

Wymagania

Wymagane umiejętności. - bardzo dobra znajomość systemu HP-UX, na maszynach RISCowych, - umiejętności programowania systemowego w językach: C i Perl oraz interpretatorze poleceń - znajomość Sun Solaris, - znajomość oprogramowania narzędziowego HP, - znajomość języka angielskiego, - umiejętności analityczne, - doświadczenie w administracji systemami

Oferujemy

- pracę w młodym i dynamicznym zespole profesjonalistów - odpowiednie narzędzia pracy - możliwość podnoszenia kwalifikacji - pakiet socjalny