Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
Inżynier Systemów Niskoprądowych

ENTEC Sp. z o.o.
Wrocław
praca stacjonarna
5243 dni temu

Ogłoszenie numer: 102789, z dnia 2010-06-11

Firma ENTEC świadczy profesjonalne usługi teleinformatyczne dla przedsiębiorstw oraz instytucji i organizacji z sektora publicznego. W swojej działalności skupiamy się na dwóch głównych, opisanych poniżej obszarach, obsługiwanych przez specjalistów z odpowiednich działów firmy: 1. Projektowanie i realizacja instalacji niskoprądowych, w tym:
  • Systemy światłowodowe
  • Okablowanie strukturalne - systemy miedziane
  • Instalacje elektryczne
  • Instalacje oświetlenia
  • Systemy telewizji przemysłowej (CCTV)
  • Systemy kontroli dostępu i kontroli czasu pracy
2. Usługi informatyczne, w tym:
  • Projektowanie systemów informatycznych
  • Dostawy oraz konfiguracja sprzętu i oprogramowania
  • Serwis sprzętu i oprogramowania
  • Doradztwo i optymalizacja infrastruktury IT
  • Wdrażanie nowych rozwiązań
  • Migracja systemów

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

  • Praca polegająca na projektowaniu, ofertowaniu oraz wykonywaniu dokumentacji sieci teleinformatycznych i niskoprądowych
  • Kierowanie i nadzór wykonywanych prac na obiektach

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (kierunkowe)
  • Wymagane min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Wiedza z zakresu systemów LAN, CCTV, SSWiN, P-POŻ
  • Znajomość oprogramowania ACAD, EXCEL oraz aplikacji kosztorysowych typu Norma, Zuzia itp.
  • Znajomość języka angielskiego (min. poziom średnio-zaawansowany)
  • Prawo jazdy kat B
  • Komunikatywność

Oferujemy

  • Stałą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Możliwość rozwoju poprzez uczestnictwo w szkoleniach technicznych
  • Motywacyjny system wynagrodzeń