Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Podlaskie
INŻYNIER SPRZEDAŻY

PROMOTECH Sp. z o.o.
podlaskie
praca stacjonarna
6135 dni temu

Ogłoszenie numer: 38384, z dnia 2008-01-01

Promotech Sp. z o.o powstała w 1987 r. Podstawowym przedmiotem działalności jest produkcja obrabiarek i narzędzi mechanicznych.Firma wyspecjalizowała się w produkcji innowacyjnych urządzeń technologicznych, wykorzystujących mocowanie za pomocą pola magnetycznego i elektromagnetycznego oraz maszyn służących do automatyzacji procesów spawalniczych: wiertarki, ukosowarki, uchwyty magnetyczne i elektromagnetyczne, portale spawalnicze. Produkty Promotechu charakteryzuje innowacyjność i konkurencyjna cena. Ponad 90% produkcji trafia do 40 krajów na wszystkich kontynentach

Miejsce pracy: podlaskie

Opis stanowiska

- nawiązywanie kontaktów i budowanie więzi z istniejącymi oraz potencjalnymi klientami firmy, • pozyskiwanie nowych klientów, • tworzenie oraz prezentacja oferty handlowej, • doradztwo techniczne, • tworzenie raportów z wykonywanych działań.

Wymagania

• wykształcenie techniczne – Inżynier mechanik • znajomość zagadnień związanych z obróbką skrawaniem, • praktyczna znajomość technik sprzedaży, • umiejętność przygotowania pisemnych ofert i prezentacji, • dyspozycyjność i samodzielność, • prawo jazdy kat B. Wymagania osobowościowe: • konsekwencja w dążeniu do realizacji celów, • bardzo dobre zdolności interpersonalne, • wysoka komunikatywność, • zdolności negocjacyjne, • sumienność, • dobra organizacja pracy.

Oferujemy

pracę w firmie o ugruntowanej pozycji w branży szkolenia pełnoetatowe zatrudnienie z atrakcyjnym wynagrodzeniem