Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Gliwice
Inżynier sprzedaży

Evatronix SA
Gliwice
praca stacjonarna
6404 dni temu

Ogłoszenie numer: 27120, z dnia 2007-03-07

Firma z branży elektronicznej działająca na rynu globalnym poszukuje do swojego biura w Gliwicach kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Gliwice

Opis stanowiska

Do obowiązków osoby na tym stanowisku działającej w obszarze obsługi techniczno-handlowej należeć będzie: Dostarczanie pomocy technicznej klientom, dystrybutorom i handlowcom firmy Bieżąca koordynacja obsługi i wsparcia dostarczanego przez inżynierów Współpraca z kierownikami projektów

Wymagania

Wykształcenie wyższe elektroniczne lub pokrewne Znajomość podstaw techniki cyfrowej Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie (poziom FCE lub wyższy, przewidywany test kwalifikacyjny) Zalecana znajomość kontrolerów 8051, 68000 Mile widziana znajomość języków opisu sprzętu – VHDL lub Verilog Mile widziane doświadczenie w obsłudze klientów na rynku B2B

Oferujemy

Pracę w młodym dynamicznym zespole Kontakt z nowoczesnymi technologiami Pracę w elastycznym wymiarze godzin Szkolenia i podnoszenie własnych kwalifikacji Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę